قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان

قفس بلدرچین 4 طبقه

پرورش طیور بخصوص مرغ و بلدرچین در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیار زیادی در شهر زاهدان قرار گرفته است. برای شروع کسب و کار اول باید تصمیم بگیرید که چه نوع مزرعه و سالنی را در اختیار داشته باشید. داشتن تجهیزات مدرن و استاندارد با توجه به شرایط آب و هوایی شهر زاهدان میتواند راندمان کاری بالا را در پرورش مرغ و پرورش بلدرچین رغم بزند. در این مواقع قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان بیشتر از گذشته اهمیت پیدا خواهد کرد.

برای اینکه بتوانید یک سالن بی نظیر را در شهر زاهدان احداث کنید باید مقوله هایی مانند قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان را در ابتدای کار در نظر بگیرید. اگر شما هم دوست دارید در شهر زیبای زاهدان پرورش طیور مانند بلدرچین و مرغ را آغاز کنید و دغدغه ای بابت قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. ما در این مطلب به طور کامل شما را با شرایط شهر زاهدان برای پرورش و قفس هایی که می‌تواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مطالعه این مطلب به ۶ دقیقه زمان نیاز دارد.

آیا شهر زاهدان گزینه مناسب برای پرورش مرغ و بلدرچین است؟

هرگاه که اسم شهر زاهدان به زبان می آید اکثر افراد فکر می کنند که این شهر در اکثر بازه های زمانی سال دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد و این خصوصیت زاهدان باعث می شود کمتر کسی در این شهر به فکر پرورش طیور بیفتد. با نگاهی دقیق تر به شرایط آب و هوایی زاهدان به خوبی متوجه خواهید شد که این شهر در بازه زمانی سه ماهه تابستان آب و هوای گرم و خشک دارد که آن را می توان به راحتی هرچه تمام تر با وسایل سرمایشی مدیریت کرد.

قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان
قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان

آب و هوای شهر زاهدان در 9 ماه دیگر سال شرایط بی‌نظیری را به شما ارائه خواهد کرد که همین امر باعث می‌شود شما بتوانید به راحتی هر چه تمام تر پرورش مرغ و بلدرچین را در این شهر انجام دهید. چنین خصوصیاتی در شهر زاهدان باعث می شود شماره راندمان کاری بالاتری را در این زمینه تجربه کنید. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که این شرایط آب و هوایی می تواند میزان هزینه شما بابت استهلاک تجهیزات و گرمایشی، تهویه هوا به پایین‌ترین میزان خود برساند.

در این مواقع به یک نکته نیز توجه کنید آن هم هزینه برای صرف انرژی جهت گرم و یا سرد نگه داشتن سالن پرورش است. در این مواقع شرایطی به وجود می آید که شما بتوانید هزینه کمتری را جهت گرم نگه داشتن سالن در فواصل زمانی مختلف صرف کنید.

قفس مرغ  مورد نیاز برای شروع پرورش مرغ در زاهدان

قفسی که شما برای شروع پرورش مرغ در شهر زاهدان را انتخاب خواهید کرد با توجه به تعداد مرغ و مساحت متفاوت خواهد بود. در این مواقع شما می توانید با توجه به تعداد مرغ و مساحت سالن مورد نظر قفس های ۱، ۲، ۳، منبری، امپراطور و تخمگذار استفاده نمایید. هرچقدر تعداد مرغ و مساحت شما بیشتر باشد می‌توانید قفس های با طبقات بالا برای فراهم آوردن شرایط بهتر جهت پرورش را انتخاب نمایید.

ویژگی های قفس مرغ، قیمت

چنانچه قفسهای مرغ خود را از سایت طیوران سازه تهیه کنید میتوانید با قفس هایی مانند قفس سه طبقه شرایطی را فراهم آورید که تعداد طبقات آن را تا ۸ دقیقه افزایش دهید. از ویژگی‌های بارز قفس مرغ سایت طیوران سازه می‌توان به جنس گالوانیزه گرم و ضد زنگ بودن آن اشاره کرد. خصوصیات قفس مرغ سایت طیوران سازه باعث شده شما  بتوانید از آن در شرایط آب و هوایی مرطوب نیز استفاده نمایید و نگران زنگ زدگی آن نباشد.

قفس مرغ 2 طبقه
قفس مرغ 2 طبقه

گالوانیزه گرم در قفس های مرغ باعث می شود شما استهلاک کمتری را در هنگام پرورش مرغ در زاهدان تجربه نمایید. همچنین خیال شما از بابت مقاوم بودن قفس ها در برابر ضربات راحت خواهد بود.

سیستم آبخوری اتوماتیک نیپل، جمع آوری تخم مرغ ها بیرون از قفس، جمع آوری فضولات به وسیله سینه هایی که در زیر قفسه تعبیه شده، تعبیه دانخوری با قابلیت تنظیم در ارتفاعات مختلف از جمله ویژگی های بارز قفس مرغ زاهدان در سایت طیوران سازه به شمار می رود.  سایت طیوران سازه خیال شما از بابت قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان راحت خواهد بود.

قفس بلدرچین مورد نیاز برای شروع پرورش بلدرچین در زاهدان

برای انتخاب قفس بلدرچین جهت شروع پرورش بلدرچین در زاهدان باید به دو موضوع توجه ویژه ای داشته باشید. تعداد بلدرچین ها و میزان سالن پرورش دو موضوع مورد اهمیت در انتخاب قفس بلدرچین خواهد بود. شما برای شروع پرورش بلدرچین در شهر زاهدان می توانید از قفس های ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ طبقه استفاده کنید. به قفس های مورد نظر می توانید قفس بلدرچین منبری باتری را نیز اضافه نمایید.

اگر قصد دارید پرورش بلدرچین به تعداد بالا را انجام دهید توصیه میکنیم از قفسه های ۵ و ۶ طبقه و همچنین قفس منبری باتری استفاده نمایید. سایر قفس ها مختص پرورش بلدرچین در تعداد پایین است. برای اینکه بتوانید با مشخصات و تعداد بلدرچین مورد نیاز در هر قفس آشنا شوید می توانید از طریق سایت طیوران سازه ظرفیت هر مدل را مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی های قفس بلدرچین، قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان

قفس های بلدرچین سایت طیوران سازه دارای سیستم آبخوری تمام اتوماتیک، سیستم دانخوری قابل تنظیم، قابلیت جمع آوری تخم بلدرچین بیرون قفس، قابلیت جمع آوری فضولات با استفاده از سینی، ساخته شده از جنس گالوانیزه گرم و ضد زنگ می باشد. برای تهیه قفس بلدرچین در زاهدان هیچ گونه نگرانی به خود راه ندهید زیرا سایت طیوران سازه تمامی قفس های خود را به سراسر ایران ارسال می کند.

قفس بلدرچین 6 طبقه
قفس بلدرچین 6 طبقه

با سایت طیوران سازه  دیگر نگران قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان نخواهید بود. مشاورین ما شما را در هنگام خرید قفس مرغ و بلدرچین راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بهترین خرید را با توجه به نوع پرورش انتخاب کنید.

چرا از قفس در پرورش مرغ و بلدرچین در زاهدان استفاده کنیم؟

استفاده از قفس مرغ و بلدرچین مزایای بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ایجاد فضایی بهداشتی
  2. ارائه محصولات بهداشتی تر و با کیفیت تر
  3. جلوگیری از ریخت و پاش و دان
  4. صرفه جویی در هزینه دان
  5. عدم خیس شدن بستر مورد نظر
  6. آمار گیری دقیق
  7. حذف گاز آمونیاک
  8. تلفات پایینتر
  9. عدم شکستن تخم مرغ و بلدرچین

شما برای ما از قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان بنویسید

در این مطلب از سایت طیوران سازه سعی کردیم و شما را به طور کامل با قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان آشنا کنیم. چنانچه شما من بهترین را می شناسید که دغدغه پرورش دهندگان جهت قیمت، خرید و فروش قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان را به بهترین شکل برطرف کند می توانید از طریق قسمت نظرات نام آن را با ما و سایر مخاطبین در میان بگذارید.

همچنین میتوانید از طریق قسمت نظرات سوالات خود درباره نحوه خرید قفس مرغ و بلدرچین در زاهدان را با پشتیبانان در میان بگذارید تا آنها در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهد. همچنین توصیه می کنیم قبل از خرید قفس برای شروع کسب و کار با پشتیبانان ما تماس بگیرید تا آنها به طور کامل شما را جهت انتخاب بهتر راهنمایی کنند.

سوالات متداول

آیا شهر زاهدان گزینه مناسبی برای پرورش مرغ و بلدرچین است؟

بله شهر زاهدان یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش طیور می باشد.

ویژگی های مهم قفس بلدرچین و مرغ در زاهدان چیست؟

سیستم آبخوری تمام اتوماتیک، سیستم دانخوری قابل تنظیم، قابلیت جمع آوری تخم بلدرچین بیرون قفس، قابلیت جمع آوری فضولات با استفاده از سینی، ساخته شده از جنس گالوانیزه گرم و ضد زنگ

چرا از قفس در پرورش مرغ و بلدرچین در زاهدان استفاده کنیم؟

آمار گیری دقیق حذف گاز آمونیاک تلفات پایینتر وغیره

نویسنده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *